20 stycznia2018 r. nasz zespół brał udział w XVII Miechowskim Przeglądzie Pieśni Chóralnej Kolęd i Pastorałek. Tym razem do zespołu dołączyli członkowie Gminnej Orkiestry Dętej i swoja grą ubogacili oprawę muzyczną. Artystów w kategoriach: zespoły wokalno-instrumentalne, chóry dorośli i chóry dziecięce oceniało jury w składzie: prof. zw. dr Jerzy Kurcz, prof. dr hab. Wiesław Delimat oraz Walentyn Dubrowskij.

Także i tym razem Górne Nutki okazały się bezkonkurencyjne i zajęły pierwsze miejsce. Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pieniężne ufundowane przez Centrum Kultury i Sportu w Miechowie.

Po bardzo udanym występie na XI Świętokrzyskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kielcach, gdzie nasz zespół zajął III miejsce i otrzymał misję do Będzina, pełni optymizmu udaliśmy się do tego właśnie miasta, by uczestniczyć w II etapie Festiwalu.Jury przyznało naszym wspaniałym artystom w kategorii dziecięce zespoły folklorystyczne I MIEJSCE i nagrodę  ufundowaną przez Jego Ekscelencję Biskupa diecezji sosnowieckiej dra Grzegorza Kaszaka oraz nagrodę ufundowaną przez publiczność. Wyróżnienie i gratulacje dzieci odebrały z rąk tegoż biskupa.

24 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej w Woli Jachowej odbył się Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas piątych.

Drużyna wystąpiła w składzie: Karina Wilkońska z klasy Va oraz Anna Krzysiek i Zuzanna Witkowska z klasy Vb.  Dziewczęta zaprezentowały się wspaniale, wygrały wszystkie pojedynki i zajęły I miejsce zdobywając tytuł mistrzowski. Gratulujemy!